Kategoriler

KAYIT YENİLEME VELİ MEKTUBU

Değerli Velimiz,

Bahçeşehir Koleji olarak Türkiye genelinde 63 ilde, 134 kampüsümüzde, 80 bini aşkın öğrencimiz ve 14 binin üzerinde eğitim kadromuz ile kaliteli eğitimi ülkemizin her yerine ulaştırmaya devam ediyoruz.

12 yıldan bu yana yaptığımız dijital eğitim yatırımları sayesinde pandemi dönemine hazırlıklı bir şekilde başladık. Avrupa’nın en iyi 10 uzaktan eğitim platformu arasına seçilen ödüllü yazılımımız Metodbox ve Türkiye’nin eğitim entegrasyonu olan ilk görüntülü görüşme platformu SeeMeet ile uzaktan eğitim sürecini en etkin yürüten kurumların başında geliyoruz. “Eğitimin kalitesini içeriği belirler” diyoruz; aynı anda 150 bin öğrencinin uzaktan eğitim alabildiği Metodbox’ta yer alan yazılı ve görsel tüm içerikler için durmaksızın çalışan geniş bir akademik ve teknik kadromuz var. Dijital eğitimdeki başarımız yalnızca ülkemizde değil dünya genelinde eğitim camiası tarafından takdirle ve örnek alınarak takip ediliyor.

Başarımızın kaynağı elbette yalnızca yatırımlarımız ve yazılımlarımızdan ibaret değil. Bu dönemin başarıya ulaşmasındaki en büyük pay, öğrencilerimizin akademik ve psikososyal gelişimlerinin kesintisiz devam etmesi için canla başla çalışan öğretmenlerimiz ve çocuklarının eğitimi için her ayrıntı üzerinde dikkatle duran siz değerli velilerimizindir. Koşullar ne olursa olsun kaliteli eğitimi çocuklarımızla buluşturan öğretmenlerimize ve bu hassasiyet çerçevesinde öncelikle bizlere duyduğunuz güven ve uzaktan eğitimde çocuklarımızın eğitimine vermiş olduğunuz destek için siz değerli velilerimize teşekkür ediyoruz.

Pandemi dünyayı etkilediği gibi ülkemizi ve her sektör gibi eğitim sektörünü de etkiledi. Bildiğiniz üzere devletimiz tarafından velilere destek olmak amacıyla özel okul ücretlerinde %8 olan KDV oranı, %1’e çekildi. Öğrencilerimizin ve siz değerli ailelerinin her daim yanında durduğumuzun bir göstergesi olarak bu desteğe erken kayıt döneminde bizlerin de Bahçeşehir Koleji olarak ayrıca katkıda bulunacağımızı bilgilerinize sunarız.

2021-2022 eğitim öğretim yılı kayıt dönemimiz 02 Şubat 2021 tarihinde başlayacaktır. Yeni eğitim öğretim döneminde kayıt önceliği okulumuzun öğrencilerine aittir. Pandemi sebebi ile yeni kayıt döneminde size sunduğumuz ayrıcalığın detaylarını okullarınızdan öğrenebilirsiniz.  Dışarıdan kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerimizin kayıtları da bu süreçte devam edeceğinden; mağduriyet yaşamamanız adına kayıt yenileme takviminizi okul yönetimimizle iletişime geçerek paylaşmanızı önemle dikkatinize sunarız.

02 Şubat 2021 tarihinde başlayacak ve aylara göre farklılık gösterecek kayıt yenileme oranları belirlenmiştir. Detaylı bilgi almak için okul yönetimimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

                                                                                                                                                                                                              Başarılarla ve sağlıkla dolu bir yıl dileriz. 

                                                                                                                                                                                                                   SAYGILARIMIZLA

                                                                                                                                                                                                                     OKUL MÜDÜRÜ

 

                                                                                         

Özet
:
KAYIT YENİLEME VELİ MEKTUBU
Kurtuluş Mahallesi Gökdere Sokak no:2/1 Karabük Merkez
0370 415 68 78
karabuk@bahcesehir.k12.tr
www.karabukbahcesehirkoleji.com ©
X